Iphone 12 jako hit marketingu

Czego nauczysz się od Apple

Przed każdą premierą nowego ,,flagowca” w sieci pojawiają się przecieki na temat jego wyglądu. Iphone 11 w końcu miał nawiązywać swoim designem do starszego brata Iphone 5SE. Tego wręcz oczekiwali użytkownicy od Apple.

Zdjęcie poglądowe iphone 5 se

W trakcie premiery wielki szok!

Design nowego Iphone 11 rozczarował!

Wielu pomyślało ,,co to ma być!!!”, smartphone z doczepionym aparatem, zaokrąglone boki telefonu, duże ramki ekranu… no ale jakoś się to sprzedało, społeczeństwo zwyczajnie pogodziło się z nowym wyglądem i Apple znów odnotowało kolejny hit sprzedaży! Hit sprzedaży mimo tego, że użytkownicy dostali to czego nie oczekiwali? No właśnie i tu….

Przyszedł czas na nowego IPHONE 12!

Użytkownicy w końcu dostali to czego chcieli! Design, który zachwyca!

I o to mamy klucz marketingu!

Rozgrzewasz odbiorców do czerwoności przed premierą produktu dając im nadzieję, że otrzymają to czego chcą, a u trach! Dostają poprawny produkt, który wcale nie jest super rewelacyjny, co więcej design zostawia wiele do życzenia, pomijam już sam fakt wysokiej ceny, ale mimo to sprzedaż jest rekordowa. Tabelki w Apple się zgadzają, zyski rosną, także jest ,,git”.

Uzytkownicy już przed premierą Iphone 11 oczekiwali tego co Apple dał przy premierze Iphone 12. Design, którego każdy może pozadrościć. Ale Apple myśli długoterminowo, dokosnale wiedział, że Iphone 11 osiągnie rekordowe wynik sprzedaży, więc już przed premierą Iphone 11 doskonale wiedział, jak za rok będzie wyglądać Iphone 12! I doskonale wie, że teraz znaczna część użytkowniów sprzeda swoje Iphone 11, aby tylko nabyć nowego przepięknego Iphone 12. I kupią go tylko dla wyglądu, bo ponoć ,,bebechy” smartphone wcale nie są jakieś super lepsze niż w Iphone 11. (odsyłam do specjalistów w tej dziedzinie np. nieantyfan lub apple na youtube)

Co wiecej zarobia dawa razy! bo sprzedali iphne11 i teraz iphne 12! tu to hit!

Apple zarabia podwójnie i to nie na sprzedaży smartphone!

POnad to na domiar tego, apple wsprzedaje sam telefon bez akcesoriow :O co to ma byc sobie pomyslisz?

No wlasnie to jest marketing! Bo wlasnie uzytkownicy iphpne to stali klienci ktorzy juz posiada akcesroai. A co za tym idzie po co powielac to co juz istnieje, przeciez srodkowiski Xd Prosze was to poprsotu ciecie kosztow! Zaloze sie ze tym posunieciem apple znow zarobi krocie! Sprzeda sam telfon w takie samej cenie co sprzedawal iphpne 11 z akcesoriami! wiec juz tu marza bedzie wieksza i dodatkowo osobno bedize sprzedawaac akcesrowia! piekna sprawa i klucz do sukcesu?!

Moze i tak, ale jakos tylko apple to potrafi.

Nigdy nie bylem fanem iphpnei zawsze uzywam samsunga z serii galaxy i jestem zadowolony, ale musze przyznac, ze coraz bardziej rozwazam zmiane sprzetu i to wlasnie na iphone 12 pro! Zobaczymy jak to bedzie, najwyzej sprzedam, bo w koncu apple bardzo wolno traci na wartosci.

Jedyna rzez z apple jaka mam to airbook, ktorego uzytkuje od ponad 4 lat i jestem bardzo zadowolony. Jesli nowe airbook dzialaja tak samo, to na pewno kolejnym laptomen bedzie sprzet ze stajni apple.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *